Podróż do Monako i spiny w promocji Monaco Roulette w Mr Green

Za trafienie 36 w Monaco Roulette otrzymasz 20 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem oraz weźmiesz udział w losowaniu wycieczki do Monako

Darmowe spiny i wycieczka do monako w mr greenChcesz odebrać darmowe spiny na slot Drive i wygrać wycieczkę do Monako? W dniach od 25 lutego do 6 marca 2016 roku odwiedzaj Kasyno Mr Green codziennie, a będziesz miał okazję zdobyć mnóstwo darmowych spinów na nowiutki slot Drive: Multiplier Mayhem oraz szansę na wycieczkę VIP dla dwojga nad Lazurowe Wybrzeże w Monte Carlo. Od 25 do 28 lutego zbierasz darmowe spiny, a od 29 lutego do 6 marca bilety na losowanie wycieczki. Obie oferty dotyczą gry stołowej Monaco Roulette w Kasynie Mr Green!

Otwórz konto w Mr Green: 25 spinów na Starburst bez ryzykowania środków

Darmowe spiny w monaco rulette w mr greenPocząwszy od czwartku 25 lutego dołącz do promocji "Szczęśliwa liczba 36". Przez kolejne 4 dni będziesz miał szansę zdobyć nieograniczoną ilość pakietów z 20 darmowymi spinami na slot Drive: Multiplier Mayhem, który jest najnowszym dziełem Netent. Zdobycie go wydaje się proste, lecz w dużej mierze zależy od szczęścia. Jeśli w chwili gdy na kole ruletki pojawi się szczęśliwa liczba "36", a Ty będziesz przy tym stole posiadał aktywny zakład, 20 free spinów będzie Twoje. Nie obstawiaj tylko zakładów przeciwnych bo owe nie kwalifikują się do tej promocji i nie otrzymasz darmowych spinów. Jeśli liczba "36" okaże się dla Ciebie szczęśliwa darmowe spiny wpłyną na Twoje konto już następnego dnia. Możesz się ich spodziewać już o 13:00. Na wykorzystanie ich masz 7 dni, a wygrane uzyskane z darmowych spinów przed wypłatą należy obrócić 35x na grach w kasynie.

Darmowe spiny na ruletce w mr greenDrugi tydzień promocji Kasyna Mr Green, w którym masz okazję spełnić marzenia o wakacjach nad krystalicznie czystym morzem, w mieście znanego z najwspanialszych kasyn, bogactwa i sławy startuje w poniedziałek 29 lutego. Zasiądź codziennie przez kolejne 7 dni promocji przy stole z Monaco Roulette i złóż co najmniej 10 zakładów. Każdego dnia za wykonanie powyższego zadania otrzymasz 1 los na loterię. Pamiętaj jednak, aby nie obstawiać zakładów przeciwnych 1:1, gdyż one nie wliczają się do tej oferty i nie otrzymasz za nie losu. Każdy z graczy w dniach od 29.02 do 6.03 może otrzymać maksymalnie 7 losów. Zwycięzca zostanie wylosowany i ogłoszony w dniu 7 marca 2016 roku. Nagroda główna w postaci podróży VIP dla dwóch osób obejmuje do wyboru 3 warianty. Pierwszym z nich jest obejrzenie z głównej trybuny wyścigu Formuły 1 Monaco Grand Prix, drugim przejażdżka Ferrari lub Lamborghini. Trzecia opcja gwarantuje 4 godzinny rejs po morzu, prywatnym, czarterowanym jachtem. Pomyśl, który wariant byś wybrał?

Monaco rulette w kasynie mr greenPozwól by łut szczęścia się do Ciebie uśmiechnął! Zgarnij pakiety darmowych spinów na nowym slocie Drive: Multiplier Mayhem i spełnij marzenia o podróży na Lazurowe Wybrzeże. Obie oferty skierowane są do zalogowanych graczy. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Kasyna Mr Green, zarejestruj się za pośrednictwem naszego linku, a otrzymasz od nich bez depozytu 25 darmowych spinów na Starburst. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na wpłatę środków przy 4 pierwszych wpłatach możesz liczyć na bonusy do 1.750 PLN. Jeśli pierwszy depozyt przekroczy 150 PLN otrzymasz oprócz bonusu 100% do 500 PLN, 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Zasiądź przy stole Monaco Roulette i walcz o nagrody w dniach od 25 lutego do 6 marca. Nie pozwól by inni sprzątnęli Ci je z przed nosa!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł