Wyjazd do Meksyku na Fiesta Roulette w Mr Green

Zbieraj losy przy stole Fiesta Roulette w Mr Green i wygraj wycieczke do Meksyku o wartości 20 000 PLN

Mr green wygraj wyjazd do meksyku 1Bogata kultura, barwny folklor, niepowtarzalne krajobrazy i egzotyczne specjały kuchni meksykańskiej, to wszystko czeka na Ciebie w Meksyku. Jeśli masz chęć wygrać wycieczkę VIP dla dwojga o wartości 20 000 do zabierającego dech w piersiach Meksyku i spędzić tam wymarzone wakacje, to weź udział w niepowtarzalnej loterii Kasyna Mr Green.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez wpłaty

Obstawiaj zakłady na najnowszej grze stołowej Fiesta Roulette wypuszczonej przez Netent, a za każde 10 zakładów otrzymasz 1 bilet na loterię Mr Green. Zakłady 1:1, a także dwa przeciwne zakłady takie jak: parzyste/nieparzyste, czarne/czerwone, niskie/wysokie nie wliczają się do promocji. Nagrodą główną w losowaniu jest wycieczka do Meksyku dla dwóch osób o łącznej wartości 20 000 PLN. Grając przy stole Fiesta Roulette, codziennie możesz zdobyć maksymalnie 1 los, który z każdym dniem powiększy Twoją szansę na zdobycie nagrody głównej.

Mr green wygraj wyjazd do meksyku 2Losowanie wycieczki do Meksyku odbędzie się 22 marca 2016 roku. To nie jest żart Pryma – Aprilis! Szczęśliwy zwycięzca otrzyma pakiet wyjazdowy do Meksyku o wartości 20.000 PLN. Nagrody nie można wymienić na pieniądze. Jeśli jesteś tu nowy - Kasyno Mr Green przygotowało dla Ciebie bonus powitalny. Na start bez konieczności wpłaty na twoje konto zostanie dodane 25 free spinów na slocie Starburst. Przy pierwszym depozycie możesz otrzymać dodatkowe 100% do 500 PLN. Nie ociągaj się i już dziś zacznij obstawiać przy stole Fiesta Roulette. Gra szybko przeniesie Cię do ciepłego, pełnego ciepła Meksyku, widowiskowych fiest, dzięki którym masz szansę na wspaniałą rozrywkę i olbrzymie wygrane!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł