Free spiny na Piggy Riches w Kasynie Mr Green

2 kwietnia za wpłatę i obrót w Kasynie Mr Green otrzymasz do 55 free spinów na slocie Piggy Riches

Poznaj dwie świnki, które wybrały styl życia daleki od tego, jaki wiodą ich krewne w gospodarstwie. Na co dzień pławią się w luksusie i nie stronią od ekstrawagancji. Dziś bawią w Kasynie Mr Green, pełniąc honorową funkcję w rozdawaniu free spinów. Skorzystaj z promocji 2 kwietnia i zapewnij sobie dodatkową grę na slocie Piggy Riches. Wybierz dowolną grę z oferty serwisu, wpłać i obróć środkami przynajmniej 5 razy, a odpowiednia ilość darmowych rund wpłynie na Twoje konto 3 kwietnia, po godzinie 13:00. Z depozytem od 100 PLN, odbierzesz jutro 20 free spinów. Depozyt 220 PLN i więcej, to już 55 free spinów na slocie Piggy Richesdo odbioru w piątek.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 10 free spinów

Trwająca już od początku marca Wiosenna Wycieczka, zapewnia nie tylko nowe promocje każdego dnia. Do stałych punktów programu kampanii, należy również cotygodniowe losowanie wspaniałych rowerów. Aby mieć szansę na taką nagrodę, wystarczy w danym dniu wpłacić i zagrać, za co najmniej 100 PLN w Kasynie Mr Green. Upoważnia to do odbioru biletu, który weźmie udział w loterii. W Wiosennej Wycieczce, codziennie do zdobycia 10 wiosennych free spinów. Zbieraj je podczas trwania promocji, by odebrać wszystkie po jej zakończeniu. Wpłać i zagraj za minimum 100 PLN, a darmowe rundy będą do Twojej dyspozycji od 6 kwietnia.

Wstąp dzisiaj do Kasyna Mr Green, po darmowe obroty w grze Piggy Riches, bilet na losowanie jednośladów i 10 wiosennych spinów. Na nowych graczy, czeka dodatkowo pakiet powitalny. W ofercie 10 darmowych rund na Starburst bez depozytu, 40 darmowych rund na Starburst przy wpłacie od 150 PLN oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dobrej zabawy!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł