Darmowe spiny na slocie Disco Spins w Mr Green

18 i 19 listopada Mr Green rozdaje darmowe spiny na slocie Disco Spins

Słyszysz? Właśnie zostałeś wywołany na parkiet! Spokojnie, nie musisz tańczyć solo. Towarzyszyć Ci będą prawdziwi profesjonaliści. Ich układy zapierają dech, szczególnie, gdy pojawiają się na rolkach… Jeśli masz ochotę zakręcić walcami automatu Disco Spins i nie płacić za zakłady, sięgnij po free spiny podczas dwudniowej promocji Kasyna Mr Green. Mniejsza o choreografię, liczy się spontaniczność i Twój zapał do świetnej gry!

Najlepszy bonus powitalny Mr Green!

Daj się porwać zabawie w dniach 18 – 19 listopada. Wystarczy, że dokonasz zakładu i obrócisz nim przynajmniej raz w wybranej przez siebie grze Kasyna Mr Green. Free spiny, które wykorzystasz na slocie Disco Spins, wpłyną na konto gracza dzień po złożeniu depozytu, po godzinie 13:00. Ich ilość adekwatna będzie do wielkości wniesionych środków w danym dniu promocji.Na ile darmowych zakręceń w grze Disco Spins od Mr Green masz ochotę? Rozegraj w podanym terminie 100 PLN, a zyskasz 20 spinów. Za 220 PLN otrzymasz 55 spinów, natomiast zakład o wartości minimum 440 PLN oznacza 120 free spinów w garści. Jeśli skorzystasz z oferty zarówno w środę, jak i w czwartek, łącznie może trafić do Ciebie aż 240 bonusów. Wymagany obrót wygraną z dodatkowych rund to 35 razy.

Na tym nie koniec. W Kasynie Mr Green nie ma odpoczynku od dobrej rozrywki! Już 21 listopada możesz dołączyć do turnieju slotowego i zawalczyć o 8 000 PLN. Zielony kalendarz wskaże niebawem i kolejną promocję, która licznymi nagrodami urozmaici nam czas oczekiwania na Gwiazdkę. Przygotuj się na 30 dni bonusów, free spinów, nagród rzeczowych i pieniężnych. Będzie się działo!

Nie masz jeszcze konta w Kasynie Mr Green? Może zachęcą Cię powitalne niespodzianki. Na „dzień dobry” przy rejestracji, otrzymasz 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Wpłać minimum 50 PLN i odbierz bonus 100% do 500 PLN, a wraz z wpłatą 150 PLN, czekać będzie na Ciebie 100 free spinów do wykorzystania w grze Spinata Grande. Powodzenia!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł