Turniej na slocie Flowers w Mr Green

8 000 PLN w puli turnieju Kasyna Mr Green na slocie Flowers 14 i 15 listopada

Gdy zbliża się weekend, emocje w Kasynie Mr Green sięgają zenitu. Jest to zwykle czas, gdy wspaniałe i niebywale liczne grono użytkowników serwisu, staje w szranki podczas dwudniowego turnieju slotowego. Co tydzień wyzwaniem uczestników jest nowa gra, która wyłoni aż 5-ciu zwycięzców. W ich ręce trafią nagrody gotówkowe o łącznej wartości 8 000 PLN. Nie inaczej jest i tym razem. Jeśli rywalizacja nie jest Ci straszna, dołącz do weekendowego turnieju Kasyna Mr Green na slocie Flowers.


Załóż konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN oraz 100 darmowych spinów

Promocja rozpoczyna się o północy 14 listopada i zakończy następnego dnia, o godzinie 23:59. Kto chce sięgnąć po zwycięstwo, musi uzyskać możliwie najwięcej punktów podczas rund na automacie Flowers. Ocenie podlega średnia wyniku z serii 20 obrotów. Od Ciebie zależy, ile podejmiesz prób. O Twoich osiągnięciach w turnieju, na bieżąco informować będzie tabela wyników widoczna w oknie gry. Minimalna stawka zakładu to 1.25 PLN.

W zależności od zajętej pozycji, Kasyno Mr Green przekaże na konta graczy następujące nagrody, nie podlegające warunkom obrotu: za miejsce pierwsze 4 000 PLN, miejsce drugie 2 000 PLN, miejsce trzecie 1 000 PLN. Uczestnik promocji z miejsca czwartego zgarnie 600 PLN, a z piątego 400 PLN. Obok tych zdobyczy, do zgarnięcia jest również gotówka, którą automat Flowers wypłaca za trafienie wygrywającej kombinacji na bębnach. Sukces może kryć się za każdym spinem!Jeśli nie miałeś jeszcze przyjemności zagościć w Kasynie Mr Green, odwiedź serwis jak najszybciej, bo wspaniałe promocje mogą uciec Ci sprzed nosa! Na powitanie, specjalnie dla nowych użytkowników 100 free spinów na slocie Spinata Grande oraz do 1 750 PLN w czterech depozytach. Nie trać czasu. Nie przegap szansy na nagrody i świetną zabawę!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł