Darmowe spiny na slocie Twin Spin w Kasynie Mr Green

Wpłacając i obracając depozyt 16 lub 17 lipca w Mr Green otrzymasz do 130 free spinów na slocie Twin Spin

Zapraszamy do udziału w promocji Kasyna Mr Green gdzie na chętnych graczy czeka wspaniała zabawa, darmowe obroty oraz wielkie wygrane. W dniach 16 i 17 lipca 2015 roku zapewnij sobie do 130 darmowych spinów na slot Twin Spin.

Dokonaj wyboru spośród niezliczonych automatów slotowych Kasyna Mr Green, wpłać i obróć wybraną przez siebie kwotę przynajmniej 5 razy, a odpowiednia ilość darmowych obrotów do Wykorzystania na slocie Twin Spin wpłynie na Twoje konto już w następnym dniu po dokonaniu depozytu po godzinie 13:00.

Odbierz bonus Mr Green: 100 spinów + do 1750 PLN za free

Z depozytem od 100 PLN, odbierzesz 20 free spinów. Wpłata minimum 220, to już do odbioru 60 free spinów. Jeśli natomiast wpłacisz i zagrasz za 440 PLN lub więcej, to cieszyć się będziesz, aż ze 130 darmowych obrotów. Wszystkie zdobyte free spiny są do wykorzystania na slocie Twin Spin. Jak widzisz, czym pokaźniejszy będzie Twój wkład w proponowaną promocję, tym większa ilość darmowych spinów będzie dostępna na Twoim koncie. Wygrane z darmowych obrotów mogą zostać obrócone tylko na grach slotowych, należy tego dokonać w ciągu kolejnych siedmiu dni, a wygrana z nich podlega 35 krotnemu warunkowi obrotu.

Nowych gości, Kasyno Mr Green przywita pakietem powitalnym. Tylko tu możesz otrzymać, aż 100 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN. Dodatkowo przy pierwszych czterech wpłatach możesz zgarnąć do 1750 PLN za darmo, jeśli Twój depozyt będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by otrzymać dodatkowe 100% bonusu od depozytu, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny. Dodatkowe rundy od depozytu pojawią się na Twoim koncie w następnym dniu po dokonaniu pierwszej wpłaty, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie minimum 35-krotnie.

Grając w dniach 16 i 17 lipca w Kasynie Mr Green masz okazję wypróbować jeden z najbardziej popularnych automatów wśród graczy. Twin Spin dostawcy gier Netent to kolorowy slot, który pomoże Ci pomnożyć Twoje środki. Tu po każdym pojedynczym spinie dwie linie łączą się, a Ty masz szanse podwoić, a nawet pięciokrotnie zwiększyć swoje wygrane! Wykorzystaj swoje 130 darmowych spinów, zakręć bębnami Twin Spin i rozkoszuj się chwilą wakacyjnego relaksu i wysokich wygranych w Kasynie Mr Green!
Przeczytaj opinie naszych czytelników

captcha

Oceń artykuł